Hakkımızda

Hakkımızda

 Kurucumuz  Hacı KAMİL ERDOĞAN  1945 yılında KASTAMONU  Seydiler ilçesinde doğmuştur.  Ticaret yaşamına 1955 yılı itibari ile İSTANBUL'da başlamıştır.

   Uzun yıllar süren ticaret hayatında prensipli,dürüst  ve nitelikli çalışmaları,çevresine örnek olmuş davranışları ile herkesin takdirini toplamıştır.

        Şu  an itibarı ile aktif olarak ticari yaşamına İSTANBUL Kapalıçarşı da kurmuş olduğu aile şirketi ile ERDOĞANLAR KUYUMCULUK  Oto.ith.ihr.emlak alım satımı olarak  devam  etmektedir.

   Memleketi  KASTAMONU ya vefa borcunu ödemek  amacıyla yatırım yaparak oğlu REMZİ ERDOĞAN tarafından işletilmesini sağladığı kendi yeri olan BARUTCUOĞLU A.V.M. de 10,06,2012 tarihinde ERDOĞANLAR KUYUMCULUK  mağazasını açmıştır.

      Açmış olduğu işyerinde hemşerilerine hizmet anlamında hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan güleryüzlü personeli,tecrübeli deneyimli kadrosuyla en güzel en zengin çeşitleri en uygun fiyatlarla sunabilmek amacıyla ,her türlü gayreti çalışmayı bizzat kendisi göstererek,işlerin takibini memleketi ile bağlarını koparmadan sürdürmektedir.